Політика конфіденційності

Хто ми

Ресторан української кухні «Хуторець» окремих доставки шал Наша адреса сайту: https://dostavka-shashlyka.hutorec.com/

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на сайті, ми збираємо дані зазначені в формі коментаря, а також IP адреса відвідувача і дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Анонімізувати рядок створювана з вашої адреси email ( «хеш») може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут: https://automattic.com/privacy/. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим публічно в контексті вашого коментаря.

медіафайли

Якщо ви зареєстрований користувач і завантажуєте фотографії на сайт, вам можливо слід уникати завантаження зображень з метаданими EXIF, так як вони можуть містити дані вашого місця розташування по GPS. Відвідувачі можуть отримати цю інформацію скачавши зображення з сайту.

кукі

Якщо ви залишаєте коментар на нашому сайті, ви можете включити збереження вашого імені, адреси email і веб в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці кукі зберігаються протягом одного року.

Якщо у вас є обліковий запис на сайті і ви ввійдете в неї, ми встановимо тимчасовий куки для визначення підтримки куки вашим браузером, куки не містить ніякої особистої інформації і віддаляється при закритті вашого браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька куки з даними входу і настройками екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, куки з настройками екрану — рік. Якщо ви виберете можливість «Запам’ятати мене», дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису куки входу будуть видалені.

При редагуванні або публікації статті в браузері буде збережений додатковий куки, він не містить персональних даних і містить тільки ID записи відредагованою вами, закінчується через 1 день.

Вбудоване вміст інших вебсайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовується вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), Подібне вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про вас, використовувати куки, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за вашим взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у вас є обліковий запис і ви авторизувалися на тому сайті.

З ким ми ділимося вашими даними

Якщо ви запросите скидання пароля, ваш IP буде вказано в email-повідомленні про скидання.

Як довго ми зберігаємо ваші дані

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар і його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати і схвалювати наступні коментарі автоматично, замість розміщення їх в чергу на схвалення.

Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація веб також може бачити і змінювати цю інформацію.

Які у вас права на ваші дані

При наявності облікового запису на сайті або якщо ви залишали коментарі, то ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про вас, включаючи надані вами дані. Ви також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або цілях безпеки.

Куди ми відправляємо ваші дані

Коментарі користувачів можуть перевірятися автоматичним сервісом визначення спаму.

Доставка шашлыка

Скибин Ул. Киевская 2
  • Ежедневно
    10:00 — 21:00
Доставка шашлыка

Вкусный шашлык в Броварах

Закажите услугу «доставка шашлыка Бровары» и получите вкусные блюда, приготовленные на мангале. У нас есть что предложить: горячее мясо с пылу с жару, традиционные гарниры из картошки и овощей на гриле, рыбка. На сайте доступно все меню ресторана «Хуторок на околице».

Для любителей мяса мы предлагаем несколько мангал сэтов. Это наборы из разного вида мяса: шашлык из ошейка, перепелка, курица, люля кебаб, картошка в сочном беконе. Добавьте сюда овощи на решетке, горячий грузинский хлеб – и сытный ужин готов. На выбор сэты на двоих, для мужской компании под рюмочку и мега гриль почти на 3 кг.

Доставка шашлыка Бровары – шанс забыть о грязной посуде, мариновании, долгом приготовлении еды. Если вы живете в многоэтажке, то жарить шашлык попросту негде. Если захотелось горячего мяса с дымком, ресторан за один час организует доставку еды на ваш адрес в Бровары.

Наши повара готовят очень вкусно. Поэтому доставка шашлыка – незаменимый вариант завтрака, обеда или ужина. Если у вас нет времени и сил готовить – звоните. Доставка шашлыка Бровары будет кстати, когда неожиданно пришли гости. Всего через час после звонка ваш стол украсят шашлыки с овощами гриль, лавашем и соусом.

Для большой компании, на праздник, на день рождения и корпоратив. Мы накормим большую и голодную компанию. У нас нет минимального заказа на доставку еды в Бровары. Но, если сумма заказа окажется больше 400 грн – мы привезем вам еду абсолютно бесплатно. Работаем каждый день.

Приготовим для вас вкусный шашлык и блюда мангале. Упакуем и доставим горячим сразу к столу. Дополнительно закажите гарнир, выпечку и десерты из нашего меню. И ужин готов.

Успех нашего шашлыка в его секретном маринаде и свежем мясе. Повара каждый день готовят новую партию шашлыка, чтобы вы смогли наслаждаться мягким, сочным мясом, приготовленным на огне. Попробовав однажды наши шашлыки на заказ, хачапури, мясные сеты, вы не забудете их вкус. Приготовленные на гриле овощи, перепелки, курица и рыба станут украшением вашего застолья.

Заказывайте доставку шашлыка в Бровары. Через час после оформления заказа курьер будет у вас на адресе.

© Хуторець Всі права захищені. Будь-яке копіювання переслідується законом України про ліцензування
Спроектовано / розроблено та підтримується ТОВ ЩЕ
0